Pegasus Bilet Hattı : (0850) 302 54 93

Pegasus Bilet Erteleme : (0850) 840 48 31

Pegasus Bilet Satış : (0850) 840 48 05
 Şirketimiz sizlere sunmuş olduğu özel hizmetlerle seyahatlerinizi konforlu kılmak ve sorunsuz ve kaliteli yolculuklar yapmanızı sağlamak adına faaliyet göstermektedir. Şirketimizle ilk kez seyahat edecekseniz aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilmek için ya da zaten uzun zamandır bizimle seyahat ediyorsanız ve güncel kampanyalarımızdan, uçuş paketleri, araç kiralama, otel rezervasyonu, havaalanı ulaşımı gibi uçuş bilgilerinizle ilgili her konuya kadar sorularınızı yanıtlayabilmemiz için bize 0850 302 54 93 numarasını arayarak çağrı merkezimize her zaman ulaşabilirsiniz.
 Pegasus Hava Yollarının Yardıma İhtiyacı Olan Misafirleri İçin Uygulamaları Nelerdir ?
 Müşteri memnuniyetimiz konusundaki hassasiyetimizi ön plana alarak yardıma ihtiyacı olan misafirlerimiz için gerekli imkanları sağlamaya çalışmaktayız.
- Sağlık sorunlarınız sebebiyle tekerlekli sandalye ile seyahat etmeniz gerekiyorsa dilerseniz kendi aküsüz ve katlanabilir tekerlik sandalyenizi havaalanında uçak koltuğunuza oturana kadar kullanabilirsiniz dilerseniz de bilet rezervasyon işlemi aşamasında ihtiyacınıza uygun tekerlekli sandalye talebinizi personele bildirerek tekerlekli sandalye talebinde bulunabilirsiniz. 

Misafirlerimizin sandalyelerinde kullandıkları akü ile ilgili hazırlıkları uçuş öncesinde tamamlamaları gerekmektedir. Firmamızın uçuşlarında sıvı aküler taşınmaz. Kuru akülü ve jel akülü tekerlekli sandalyelerde batarya akü başlarının kısa devre yapmasını engelleyecek şekilde taşınır. Tekerlekli sandalyeleriniz ücretsiz olarak ve uçağın alt kısmında taşınır.
- Diyabet hastalığı olan misafirlerimiz insülin ve diyabet iğnelerini kabin bagajında bulundurabilecekleri gibi diyabetik insülin kalemlerinin kullanımına da, tıbbı belge yanında olmak kaydıyla, güvenlikte tarama kontrolünden geçildiği takdirde izin verilmektedir.
- Kronik rahatsızlığı olan misafirlerimizin kullanmak zorunda olduğu ilaçları tıbbi reçeteleri ile yanlarında bulundurup görevlilere göstererek onay alınması halinde seyahat esnasında yanlarında bulundurmaları mümkündür.

Pegasus Müşteri Hizmetleri

- Hamile misafirlerimizde tekil gebeliklerde 36 haftayı aşmış anne adaylarının; çoğul gebeliklerde ise 32 haftayı geçmiş anne adaylarının seyahati kabul edilmemektedir. Süre kıstasını sağlayan hamile misafirlerimiz sağlık durumları ile ilgili uzman doktor görüşü almalıdır. 
Uzman görüşünün yer aldığı ve seyahat etmesinin misafir için uygun olduğunu belirten ‘uçakla seyahatinde herhangi bir sakınca yoktur’ ibaresinin yer aldığı sağlık raporunun tarihi uçuştan en fazla yedi gün öncesinde alınmış olmalıdır.
- Fıstık alerjisi olan misafirlerimiz, kabin görevlisiyle ya da çağrı merkeziyle irtibata geçerek uçuş esnasında fıstık satılmamasını önleyebileceklerdir.
- Uçuşlarımızda acil bir durum olmadığı takdirde ilave oksijen sağlanmamakta ve tıbbi oksijene ihtiyaç duyan misafirlerimizin uçağa kabulüne izin verilememektedir. 
Tabi ki tıbbi aciliyet durumlarında havayolumuz sizlere gerekli teçhizatı sağlayabilir. Ayrıca boş oksijen tüplerinizi de vanası açık olmak kaydıyla bagaj olarak taşıyabilmenize izin verilmektedir.

 Firmamızın yardıma ihtiyacı olan misafirlerimizle ilgili uygulamalarını sunduktan sonra tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz iletişim numaramızı tekrar hatırlatmak isteriz. Eğer sizin de uçuş esnasında yanınızda bulundurmanız gereken reçeteli ilaçlarınız ya da tekerlekli sandalyeniz varsa; anne adayıysanız ya da yukarıda belirttiğimiz diğer konularda hassassanız 0850 302 54 93 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 Ve seyahatinizi sorunsuz gerçekleştirmeniz için sizi doğru bir şekilde yönlendirebiliriz.

0 yorum:

Yorum Gönder