Pegasus Bilet Değişim Hattı : (0850) 840 48 31


Pegasus Alo Bilet Hattı : (0850) 840 48 31


Pegasus Telefon : (0850) 302 54 93


Pegasus Bilet Tarihi Değiştirme
Konforlu seyahatleriniz için Pegasus’tan aldığınız uçak biletinizin tarihini değiştirmek mi istiyorsunuz?  Uçuş biletiniz Pegasus’tan ise oluşacak aksiliklerin en aza indirileceğinden emin olabilirsiniz. Pegasus’un yolcularına özel hazırladığı kampanyalardan yararlanmak ve konforlu uçak yolculuğunun tadını çıkarmak için Pegasus’tan uçak bileti almaya karar verdiniz. 

Tatiliniz için aldığınız uçak biletini herhangi bir nedenden dolayı ertelemek veya öne almak istiyorsunuz. Bu noktada “ Acaba istediğim tarihte uçak bileti bulabilecek miyim?” diye telaşa düşmenize gerek yok. Pegasus Türkiye’nin en çok sefer veren hava yolu şirketleri arasında olup dilediğiniz saatlerde uçak bileti bulabileceğiniz bir şirkettir. 

Pegasus Bilet Tarihi Nasıl Değiştirilir ?

Uçak biletinizin tarihini değiştirmek için 0216 456 03 83 telefon numarasını tuşlamanız yeterli olacaktır. Biletinizde yapacağınız değişikler için 0216 456 03 83 numaralı çağrı merkezimizden yardım aldığınızda, yeni uçuşunuz hakkında kafanızda bulunan bütün sorulara yanıt bulabileceksiniz. Çağrı merkezimizin sizden isteyeceği bilgiler arasında rezervasyon numarası ve soyadınız olduğu gibi diğer kimlik bilgilerinizin de yasal zorunluluk çerçevesinde istenme durumu olabilir. 
Satın aldığınız Pegasus uçak biletlerinizi dilerseniz farklı para birimler ile de ödeyebileceğinizi unutmamalısınız. Bunun için yapmanız gereken para birimi değişikliğini dilerseniz internet sitemiz üzerinden, dilerseniz de çağrı merkezimizden gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus Bilet Değişimi Nasıl Yapılır ?

Pegasus farkını seyahatleriniz boyunca yaşamak ve Pegasuslu olmanın verdiği ayrıcalıklardan her daim faydalanmak için 0216 456 03 83 çağrı merkezimizden sizlere özel fırsatları değerlendirebilirsiniz. Misafirlerine ek hizmet olanakları sunan Pegasus, bu imkanlardan yararlanmak isteyen yolcuları uçuş ile ilgili hizmetler bölümüne davet ediyor. 
Ayrıcalıklı olduğunuzu uçuşlarınızda da hissetmek ve ek hizmet olanaklarından yararlanmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Pegasus tüm yolcuları için geçerli olan ve misafirlerin hava muhalefetinden etkilenmemeleri adına getirdiği fırsatlardan haberdar mısınız? Hava koşullarının uygun olmadığı zamanlarda iptal edilen seferler nedeniyle şehir dışındaki toplantınıza geç kalacağınızı düşünüp, önemli görüşmenize katılmamanın verdiği maddi manevi zararları düşünmeyi bir kenara bırakın. 

Bilet Tarihi Değiştirme Pegasus Havayolları

Pegasus hava muhalifleri nedeniyle gerçekleştiremediğiniz yolcuklarını, kendi hava yollarının aynı parkurda bulunan başka bir uçakla ücretsiz yolculuk yapma imkanın sizler ile buluşturuyor. Uçuşlarınızda Pegasus farkını sadece uçak içinde değil, iptal olan uçuşlarınızın başka uçaklar ile karşılanması şeklinde de göreceksiniz. 
Ayrıca dilerseniz bilet ücretinin iade imkanın da olduğu Pegasus, misafirlerinin mağdur kalmaması için bütün imkanları gözden geçirmiştir. İnternet üzerinden aldığınız elektronik biletlerinizi adına da merak ettiğiniz bütün soruların yanıtına 0216 456 03 83 telefon numarası açıklık getirebilirsiniz. Uçak biletiniz ister elektronik olsun isterse çağrı merkezimizden alınmış olsun, sistem kayıtlarınız aynı bilgileriniz ile geçerli olacağından bilet görüntüleme işleminiz için rezervasyon ( PNR) numaranız ve soyadı bilginiz ile gerçekleştirebileceksiniz.

Pegasus Telefon Numarası


Pegasus’tan aldığınız uçak biletiniz var ve gideceğiniz yere bir başkasının gitmesini daha uygun buldunuz. Bu anlamdan uçak seyahatiniz sizin adınıza alınan uçak biletini bir başkasının kullanmasını talep ediyorsunuz. 
Ya da aldığınız biletin isminin değiştirilmesi talebinde bulundunuz. Uçuş güvenliğiniz adına her şeyi düşünen Pegasus hava yolları ile aldığınız biletinizi başka bir kişi adına değişiklik yapılmaz. Bu nedenle alacağınız uçak biletleriniz de seyahat edecek kişinin kesin belirlenmesi oldukça önemlidir. 
Konforlu uçak yolculuklarının adresi Pegasus ile yapacağınız seyahatlerde iletişim bilgilerinizde ki değişiklikleri internet üzerinden güncelleme yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bilet işlemleri bölümünden rezervasyon numaranızla birlikte soy isminizin siteme girilmesi olacaktır. Uçak biletinizde ki bilgileriniz adına tüm düzenlemeleri internet üzerinde gerçekleştirebilir, aklınıza takılan soruların yanıtı için 0216 456 03 83 telefon numarası ile çağrı merkezimize bağlanabilirsiniz. Pegasus, uçak yolculuğunuz adına merak ettiğiniz tüm sorularınıza açıklık getirecek.
Sitemizde bir diğer makalelerden birisi olan pegasus bilet değişikliği nasıl yapılır başlıklı konumuzu da okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Neden diye soracak olursanız, malum her geçen gün uçak bileti tarihi değiştirmenin önemi biraz daha artmaktadır. Sıfırdan yeni bir bilet almaktansa eski biletinizda çok daha az fiyat ödeyerek değiştirmeyi kim istemez ki ?
Bu makaleyi aratarak gelmesi muhtemel kelimeler aşağıdaki gibidir;

  • Pegasus bilet değiştirme
  • Pegasus bilet değişikliği
  • Pegasus bilet iptali
  • Pegasus bilet değiştirme telefon
  • Pegasus bilet değişim hattı

1 yorum:

Elif Çetinkaya dedi ki...

lütfen rötarlı uçakları bana bildir

Yorum Gönder