Ataşehir Pegasus Telefon
, Aralık ayından itibaren Balıkesir/ Edremit, Şırnak'a; Ocak 2014'ten itibarense Erzurum ve Mardin'e uçacak.

Yeni satışa açılan dört iç hat ile Pegasus Hava Yolları'nın uçuş ağı yurt içinde 31, yurtdışında 45 olmak üzere toplam 76 noktaya ulaşıyor.

Pegasus, 16 Aralık'tan itibaren Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü 'nından Balıkesir/ Edremit'e ve Edremit'ten İstanbul Sabiha Gökçen'e karşılıklı seferlerle uçacak. Şırnak uçuşları, 17 Aralık tarihinde başlayacak.

Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü karşılıklı seferlerle sürecek Şırnak uçuşları ise 17 Aralık tarihinde başlayacak. misafirleri, 20 Ocak 2014'ten itibaren Erzurum'a ve Erzurum'dan İstanbul Sabiha Gökçen'e haftanın her günü 39,99 TL'den başlayan fiyatlarla uçabilecek.

İSTANBUL-MARDİN-İSTANBUL SEFERLERİ BAŞLAYACAK

2006 yılından bu yana İzmir'den Mardin'e seferler düzenleyen Pegasus, İstanbul-Mardin seferlerine de başlıyor. 21 Ocak 2014'te başlayacak s İstanbul Sabiha Gökçen'e 39,99 TL'den başlayan fiyatlarla düzenlenecek.
eferler Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü İstanbul Sabiha Gökçen'den Mardin'e ve Mardin'den

1 yorum:

Ucuz Uçak Bileti İletişim dedi ki...

Bu pegasus havayollarının şubelerine ulaşmak ne kadar zor birşey arkadaş. Daha önce satın aldığımız uçak biletimize verdiğimiz iletişim numaramıza bir mesaj geldi uçuşunuzda gecikme söz konusu diye, bir de çağrı merkezi numarasını yazmışlar.

Bu numarayı yazıyorsun, be mübarek bari açta bir işe yarasın. Açmayacağın numarayı ne demeye yazıp burayı arayın diyorsun.

İnternetten şimdiye kadar en az 30 tane numara aradım son bir saat içerisinde hiçbiri de pegasus havayolları'nın kendi ofisi değil, acente numaraları hep.

Hiçbiri de bilet bizden alınmadığı için göremeyiz diyerek kibarca reddediyorlar bizi. Bizde şaşırdık ne yapacağımızı.

Peki şimdi ben havalimanına gittim bu uçakta iki saat önce kalktı derlerse, yada daha kalkmasına 10 saat var derlerse ne yapacağım oralarda ben.

Ne bir otel verirsiniz ne de bir kalacak yer. Bana bunu kim açıklayacak peki ?

Yorum Gönder